Deze dagtocht speelt zich af in de zuidelijkste provincie van Nederland, Limburg. U brengt een bezoek aan Thorn, Maastricht en Ubachsberg. Erg leuke dagtocht met rondvaart en een wijnproeverij.
De eerste stop tijdens deze dagtocht is meteen al een bijzondere. U gaat namelijk koffie drinken in Thorn, het stadje dat bekend staat als ‘het witte stadje’. Dat is niet voor niks, in het centrum van Thorn zijn alle huisjes en gebouwen wit! Erg leuk om eens gezien te hebben.
Omdat u al in Limburg bent mag een heerlijke Limburgse Vlaai natuurlijk niet ontbreken bij de koffie!
Na de koffie reizen we verder, richting Maastricht. Daar aangekomen stapt u op een boot voor een leuke rondvaart van 50 minuten over de Maas.
U vaart langs de stad en passeert onder andere de bekende St. Servaasbrug, het Gouvernementsgebouw, de Onze Lieve Vrouwe Basiliek en een gedeelte van de eerste omwalling van Maastricht.
Kortom, een prachtige vaartocht! U zult onderweg uw ogen uitkijken.
Na de rondvaart over de Maas is het tijd voor de lunch. Hiervoor hoeft u maar 200 meter te lopen, aan het water staat een restaurant waar u heerlijk gaat genieten van de lunch!
Wanneer u lekker heeft gegeten stapt u weer in de touringcar en reist u naar Ubachsberg. U bezoekt daar een wijngaard, Wijngoed Fromberg.
Hier zult u hartelijk ontvangen worden en natuurlijk krijgt u een rondleiding. Ook gaat u na afloop van de wijnen proeven!
Voor het diner hebben we vandaag een restaurant uitgekozen in Ulestraten. Hier kunt u heerlijk genieten van een drie gangen diner met een lekker drankje erbij.
Inclusief:
Prijs: Voor de prijs vanuit uw plaats kunt u eenvoudig een offerte aanvragen of telefonisch contact met ons opnemen op 06-54913614